Nové značky - Isaac a Bergamont

Tento rok sme pre vás pripravili okrem bicyklov Santa Cruz aj ďalšie novinky - špičkové cestné bicykle Isaac a všestranné elektrobicykle Bergamont.

Cesťáky Isaac

Holandská značka Isaac bola založená v roku 2001 a zameriavala sa na výrobu karbónových rámov a kompontentov. Dnes je známa ako čisto karbónová značka, ktorá je aj naďalej priekopníkom vo výrobe rámov a súčiastok na bicykle. Isaac aj naďalej inovuje a posúva hranice výkonu v dizajne aj materiáloch – vyábajú exkluzívne rámy s najvyššou kvalitou. Veľa z ich inovácií sa stalo v cyklistike uznávaným štandardom.

K ich rámom si vyberiete výbavu podľa vlastných predstáv a získate tak bicykel vystavaný presne na mieru. S výberom radi poradia naši predajcovia na tel. čísle: 02/40 20 16 03.

Isaac Element

isaac element

E-bajky Bergamont

Nemecká značka Bergamont pochádza z mesta Hamburg – mesta kde má cyklistika významne postavenie. Na vývoji svojich bicyklov úzko spolupracujú s Technickou Univerzitou v Hamburgu, vďaka čomu prinášajú na trh bicykle tej najvyššej kvality. Veľký dôraz tiež kladú na originálny dizajn. V ponuke majú širokú škálu elektrobicyklov, od klasických mestských, cez športové cestné až po celoodpružené horské bicykle.

Bergamont Revox 6.0

bergamont revox 6.0