Testovací deň 2017

Zažite s nami najväčšiu testovaciu akciu v Bratislave a prídite si vyskúšať bicykel svojich snov!

Aby ste našli pre seba ten najlepší bicykel, Športservis pripravil už 7. testovací deň. Vyskúšať si budete môcť viac ako 70 bicyklov. Tento rok prinášame novinku, bicykle svetoznámej značky Santa Cruz! Okrem toho vyskúšajte to najlešie od svetových značiek Scott, Giant, Liv, Rocky Mountain, Bergamont, Superior či kvalitné slovenské bicykle CTM a Kellys . Takto môžete medzi sebou porovnať modely alebo zajazdiť si na špičkových bicykloch úplne zadarmo.

Ako bude prebiehať Testovací deň

Horské, cestné aj elektrobicykle, to všetko nájdete na jednom mieste. V nedeľu 14.mája od 10:00 do 16:00 sa stretneme na lúke Snežienka pri Železnej studienke pod spodnou stanicou lanovky na Kolibu. Vybraný bicykel si budete môcť otestovať polhodinu, stačí, ak sa preukážete dvoma dokladmi s fotografiou. Svoj bicykel, na ktorom prídete, si môžete počas testovania bezpečne odložiť na stráženom mieste. 

Pri výbere bicykla Vám ochotne poradia naši odborní predajcovia. Budú k dispozícii pri každom stánku jednotlivých značiek. Bicykel na jazdu pripravia naši mechanici, nastavia ho a prispôsobia práve pre vás. Na testovanie si prosím prineste vlastné pedále, na požičanie budeme mať k dispozícii len obmedzený počet.

Zoznam bicyklov nájdete v tomto článku: Testovací deň 2017

testovací deň bicyklov 2017

14.5.2017
Bratislava, Železná Studienka - Lúka Snežienka